Володимир Красюк народився 11 травня 1995 року в селі Новокрасне Маловисківського району Кіровоградської області.
Навчався у загальноосвітній школі № 20 (нині — Академічна гімназія).
У 2014 році закінчив Кіровоградський кооперативний фаховий коледж економіки і права ім. М. П. Сая.
У 2015-2016 роках пройшов строкову службу в Збройних Силах України. Закінчив Київський університет права НАНУ та здобув вищу освіту.
З 2017 року проходив службу на посаді оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Національної поліції в Кіровоградській області.
З вересня 2020 року по травень 2024 року служив інспектором роти поліції особливого призначення ГУНП в Кіровоградській області.
Володимир Красюк був патріотом, незаперечним взірцем для підлеглих особового складу; висококваліфікований, компетентний, мав бездоганну репутацію.
У памʼяті рідних, друзів, знайомих Володимир назавжди залишиться надійною, щирою, спокійною, чесною та відповідальною людиною, завжди готовою прийти на допомогу.
У Героя залишилися батько, мати, брат та дружина.
Володимир захоплювався риболовлею та дуже полюбляв спорт: кандидат в майстри спорту з боротьби самбо, неодноразовий учасник та призер чемпіонатів Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України з боротьби та рукопашного бою, багаторазовий переможець змагань фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» зі змішаних єдиноборств.
Друзі, побратими та співробітники залишили багато відгуків про Володимира.
Від друзів — сімʼї Ібрагімхалілових: «Володимир був найкращим у всьому. Таких, як він, більше не буде. Він був людиною з великої літери. Став прикладом сили та мужності, залишивши слід у кожному з нас, надихаючи на краще і наповнюючи навколишній світ теплотою.
Якщо любив – то самовіддано, якщо товаришував – то на 100%. . У кожного, хто його знав, залишив по собі частинку в серці, і так само забрав з собою частину від нас.
Був щирим, відвертим, доброзичливим, надійним другом; завжди намагався посміхатися, всіх підбадьорити, у всьому допомогти.
Жив роботою, віддавався їй повністю; був найсвітлішою людиною.
Його нам дуже не вистачає.
Ти пішов, але пам’ять про тебе, твоя доброта, тепло та сміх, завжди житимуть у спогадах та в наших серцях, зігріваючи їх».
Від побратимів:
"Псіх": «З Володимиром познайомився безпосередньо у підрозділі. За час спілкування та проходження служби в підрозділі Володимир проявляв себе тільки в хорошому напрямі, а саме: хоробрий, добрий, чуйний, веселий, товариський. Гарно, вміло володів та користувався кулеметом! Здійснював великий внесок у перемогу України! Справжній, сильний, воїн! Брате, спочивай у мирі! Героям Слава!»
«СЕГА»: «Гарний хлопець, завжди веселий і мужній боєць. Жаль, що війна забирає найкращих. Спочивай з миром брате!»
«НЕМО»: «Він в першу чергу був побратимом: сміливим, відчайдушним, і завжди любив пожартувати.
Побратиме! Ми ніколи тебе не забудемо!».
"Тьома": «Познайомився з Вовкою вже в ОШБ «Лють» БСО «Еней». Він був сильним, мужнім хлопцем, на якого можна було покластися в будь-якій ситуації. Він постійно навчався і вдосконалював свої навички, а також навчав своїх побратимів, які зверталися до нього за порадою. Я завжди почував себе спокійніше, коли він був поруч на завданні!
Спочивай з миром. Ми обов’язково помстимося за тебе!»
«Манул»: «Я знав Вову недовго, ми познайомилися коли він прийшов до підрозділу. «Хохол» одразу справив на мене враження відповідальної, розумної та доброї людини. На жаль, я мав недостатньо часу познайомитися з ним, але в моїй пам'яті він завжди буде одним з найсміливіших та найсильніших воїнів. Спочивай з миром, брате!»
«Грек»: «Моє перше знайомство з Вовою було в підрозділі Еней. «Хохол» був цілеспрямованим, життєрадісним; якщо потрібно була допомога, завжди допомагав. Коли їхали на полігон завжди шуткував, щось розповідав про своє життя.
Останній раз я з ним спілкувався коли ми були на сутках за тиждень до ротації. «Хохол» розповідав про роботу в РПОП, також про те, що два місяця тому одружився, але на жаль ця клята війна забирає найкращих.
«Хохол» ти був прикладом для всіх, ти був справжнім воїном та до останнього боронив територіальну цілісність та незалежність нашої держави від цих тварюк.
Бути воїном - жити вічно! Спочивай з миром, брате!»
«КІТ»: «Мужній воїн, хвацький козак, боєць… Завжди усміхався, навіть коли було важко; віддавався кожній справі на всі 100 відсотків; надійний товариш та вірний побратим, клята війна забирає найкращих… Спочивай з миром брате! Твій побратим Кіт!»
«Жекан»: «Знав Вову давно. Був сильним, мужнім хлопцем. Вивчив та відшліфовував спеціальність кулеметника дуже добре. А також навчав своїх побратимів, які зверталися до нього за порадою.
Я завжди почував себе набагато спокійніше, коли він був на прикритті. Володимир проявляв хоробрість та ініціативу; не боявся вести хлопців за собою по позицію. Ми втратили дуже гарного воїна і хорошу людину. Спочивай з миром!»
"ЗЕМЛЯК": «Вперше з Вовчиком познайомився на килимі під час чемпіонату області по самбо. Потім ми зустрілися в підрозділі. «Хохол» був сильним суперником в спорті, доброю людиною по життю, відважним Воїном, на якого можна було покластися! Спочивай з миром брате!»
"БЕН": «Познайомився з Вовкою вже в батальйоні "Еней". Він був доброю людиною, надійним товаришем і справжнім воїном. Нехай земля буде тобі пухом, брате!»
"Алік": «З Вовчиком я був знайомий не так давно, але з перших днів знайомства зрозумів, що це дружня та доброзичлива людина, яка завжди прийде на допомогу.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину!»
"БЕД": «Сміливий, впертий, вірний товариш, справжній воїн. Вічна пам'ять! Земля пухом, брате!»
«КраЗ»: «Сміливий, веселий, готовий допомогти в будь - який час.
Вічна памʼять! Земля пухом!»
«Дейл»: «Був готовий на все заради перемоги; хороший друг і побратим.
Назавжди залишиться для нас Героєм! Вічна пам'ять!»
«Німець»: «Познайомився з Вовкою на тренуваннях перед змаганнями з рукопашного бою. Побачив в ньому характер воїна: мужній, сильний, витривалий. Зустрівши Вовчика в підрозділі, впевнився, що є надійний товариш, який завжди зможе прийти на допомогу.
Навіки в строю, брате!»
«Немірофф»: «Сміливий, готовий допомогти в будь-який час. Справжній Герой ,який завжди буде в нашій памʼяті! Земля пухом, брате!»
"Цугі": «Сильний воїн, порядна людина! На жаль, клята війна забирає найкращих! Ми тебе ніколи не забудемо!»
«Фантом»: «Вова був людиною хороброю та сміливою. Здавалося, що він нічого не боїться. Та людина, на яку можна розраховувати, яка підставить плече побратиму. Назавжди в строю!»
"Білий": «Познайомилось на змаганнях, ще до приходу Володимира в Еней. Іноді був в кращій формі, іноді в гіршій. Але те, що завжди все витримував на характері, то факт. Характер, мужність, та сміливість справжнього чоловіка, воїна, захисника країни!»
«Кавказ»: «З Вовою я знайомий з дитинства. Він завжди був сміливим. Я дуже був радий, коли побачив його в нашому підрозділі.
Навіки в строю!»
«Кеша»: «На жаль було мало часу потренуватися з Вовчиком, але перше враження було таким: це був справжній воїн, який мав характер, і побратим, на якого можна було покластися!
Спочивай з миром, брате!»
«Кент»: «Вовчик, не вагаючись йшов на бойове завдання. Мужньо стояв до кінця. Людина яка любила свою роботу. Людина, на підтримку якої можна було розраховувати.
Назавжди залишиться в пам’яті! Вічна пам’ять тобі, брате …»
«Ганчік»: «З Володимиром познайомився з приходом в підрозділ. Він показав себе, як сміливий, готовий до навчання та отримання нових знань. Виконував бойові завдання, не вагаючись».
«Байкер»: «Вова, дякую тобі за те що ти побував на моєму шляху в цьому житті. Ти був людиною з характером; надійним; професіоналом своєї справи. Твоя посмішка закарбована в моїй памʼяті. Не вистачає тебе, друже! Твоя підтримка була безцінна і вклад в нашу перемогу недаремний!
Спочивай з миром!»
«Красавчик»: «Вовчик був гарною, порядною людиною. Добрий, чуйний товариш і побратим, та хоробрий, рішучій воїн!
Вічна пам'ять! Назавжди в строю і в наших серцях!»
«Скай»: «З Вовою познайомився в підрозділі. Він був хорошою людиною, принциповим, та справедливим. Свою роботу виконував гідно. Радий був тебе знати. Спочивай з миром, брате! Назавжди залишишся в пам'яті!»
"Тімон": «З Вовчиком познайомився вже в "Енеї". Він був порядною, доброю людиною, чудовим побратимом, який завжди міг прийти на допомогу.
Він назавжди в нашій пам'яті й в наших серцях. Вічна пам'ять герою!»
Від побратима і співробітника: «Знав Вовчика понад 10 років. Разом працювали в той час у Новомиргородському районному відділі міліції на посаді оперуповноваженого. За час роботи він здобув бездоганну репутацію не лише в колективі, а і в усій теперішній Новомиргородській територіальній громаді.
Для місцевих жителів це теж велика втрата, оскільки Володимир був лідером у боротьбі з кримінальним світом; завжди перший приходив на допомогу до людей і всі неприємності сприймав, як свої. Також Вовчик мав спортивні звання та розряди. З дитинства займався бойовим самбо і більше ніж 10 років ми разом з ним захищали честь Кіровоградщини на обласних та всеукраїнських змаганнях, на яких Вова займав лише призові місця чим і підтверджував те, що він кращий.
На жаль, доля забирає дійсно найкращих синів України та це невимовна втрата».
"НАБУ": «Особисто познайомився з Вовчиком, коли він прийшов служити до нашого підрозділу. Він мав вже дуже хорошу підготовку, оскільки вже був спецпризначенцем. Одразу стало зрозуміло, що він цілеспрямований, професійний та наполегливий хлопець. Свою роботу він виконував без жодного страху та з задоволенням. Для нас усіх це велика втрата.
Спочивай з миром братику, а ми будемо мститись за тебе!»
З 2017 року Володимир Красюк проходив службу оперуповноваженим сектору кримінальної поліції Новомиргородського відділення поліції, Маловисківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.
З вересня 2020 року по травень 2024 року служив інспектором роти поліції особливого призначення ГУНП в Кіровоградській області.
З 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення, виконував завдання, спрямовані на захист територіальної цілісності та незалежності держави.
У травні 2024 року старший лейтенант поліції Володимир Красюк отримав призначення до батальйону спеціальних операцій «Еней» Обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». А вже з липня 2024 року в оперативному підпорядкуванні угруповання військ «Луганськ» виконував важливі для оборони країни завдання з відсічі та стримування збройної агресії російської федерації на території України у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України та іншими частинами сектору безпеки та оборони.
09 жовтня 2024 року старший лейтенант поліції Володимир Красюк брав особисту участь в спеціальній операції, під час якої штурмовими групами батальйону спеціальних операцій «Еней» здійснювалася оборона населеного пункту Торецьк Бахмутського району Донецької області. Поліцейським штурмової групи вдалося просунутися вглиб позиції противника до 350 метрів та пройти одну укріплену лінію оборони.
Під час бойового зіткнення з російськими окупантами, внаслідок артилерійського обстрілу, старший лейтенант поліції Володимир Красюк отримав тяжке осколкове поранення не сумісне з життям. Йому було лише 29 років…
Поховали Володимира 12 жовтня на Алеї почесних поховань Далекосхідного кладовища м. Кропивницького.
Вічна та світла пам'ять Герою!
Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка — віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя.
Адміністрація комунального закладу "Академічна гімназія" Кропивницької міської ради".